Apie mus

 Gėlės internetu ir dovanų paslaugos

Netikėtai suskamba durų skambutis. Girdite, kaip malonus balsas teiraujasi jūsų. Gaiviaus oro gūsis iš lauko atneša pasakišką aromatą. Maloniai šypsodamasis svečias jums įteikia nuostabių rožių puokštę. Šypsotės ir Jūsų diena pasikeitė!

Padaryti žmones laimingais – didelis pasiekimas. Tai ne tik mūsų verslo strategija, tai iš tiesų yra tai, kaip mes matome pasaulį.

Kai mes žiūrime į rožes ar bijūnus, lelijas ar tulpes, mes matome ne tik spalvingas gėles, bet ir galimybę padėti kitiems išreikšti jausmus: pagarbą, užuojautą, dėkingumą ir, žinoma, meilę. Gali būti sunku pasakyti žodžiais, kas yra tavo širdyje, tačiau ypatinga puokštė gali padaryti šį darbą neįtikėtinai puikiai.

Mes žinome, kaip „įteikti“ džiaugsmą ir šypsenas ir šis darbas mums puikiai sekasi. Geliuturgelis.lt garantuoja, kad į namus pristato tik pačias geriausias emocijas. Mes džiaugiamės, kai klientai šypsosi.

Gėlių Turgelis – tai patogi ir laiką taupanti galimybė užsisakyti gėles internetu. leidžianti jums pradžiuginti savo artimiuosius ar verslo patrtnerius. Mes persikėlėm į elektroninę erdvę tam, kad suteiktume žmonėms laisvę, siekadami. kad dabartinis mūsų gyvenimo tempas neužgožtų jausmų ir svarbiausių įvykių: gimtadienių, vardadienių, sukakčių ar metinių švenčių. Mes pristatysime profesionalių floristų pagamintas puokštes su rūpesčiu ir meile.

Kontaktinis telefonas 8 687 29693

Veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymą Nr. 164129, išduotą Jolantai Kamaitienei, Valstybinės Mokesčių inspekcijos, 2012 m. rugpjūčio 31d.